Накопичувальна система знижок при замовленні!
Накопичувальна система знижок при замовленні!

Плямовивідник ( Enzall boosted enzyme pre-spray ) 1 кг

Chemspec
650,00
грн.
700,00
грн.
Enzall boosted enzyme pre-spray
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ: Спеціально розроблений ферментний порошок для ефективного видалення важковиведних протеїнових плям або сильних забруднень таких як: жири, масла, бруд, білкові забруднення, кров, чай, кава, плями від життєдіяльності людини і тварин.
КЕРІВНИЦТВО З ЗАСТОСУВАННЯ: Залежно від забруднень використовується розбавленим у теплій воді 50 град.С та не вище 70 град.С. в пропорції 30-60 г. (1-2 мірних ложок) на 4 л. води. Робочий розчин потрібно готувати безпосередньо перед застосуванням. Переконайтеся, що порошок у воді повністю розчинений. Тривалість активності готового розчину 12 годин із моменту приготування.
Нанесіть готовий розчин за допомогою розпилювача безпосередньо на забруднення або пляму, витримайте розчин на поверхні 5-15 хвилин, потім зробіть хімічне чищення поверхні за допомогою засобу Formula 90 Powder (Формула 90 порошок). У разі особливо застарілих плям повторіть процес кілька разів. Продукт біорозкладається, період розкладання 24 години з моменту приготування робочого розчину.
Під час хімічного чищення використовуйте засоби індивідуального захисту.
популярные товары
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваш телефон
Мені можна не дзвонити для підтвердження замовлення
Payment method