Накопичувальна система знижок при замовленні!
Накопичувальна система знижок при замовленні!

Рідкий засіб для виведення коричневих плям (Browning Treatment/Coffee Stain Remover) 5 л

Chemspec
900,00
грн.
950,00
грн.
  • ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ: Застосовується для виведення плям з текстильних виробів від чаю, кави, сечі, продуктів, що містять тані, а також для видалення потемнінь матеріалу пов'язаного з надмірним перезволоженням, що виникло в процесі хімічного чищення килимів, оббивки м'яких меблів.
  • КЕРІВНИЦТВО З ЗАСТОСУВАННЯ: Засоб для виведення плям застосовується в нерозбавленому вигляді. Протестуйте засіб на сумісність із оброблюваним матеріалом. (для цього нанесіть трохи розчину на поверхню в непомітному місці, потім за допомогою білої бавовняної тканини промокніть оброблене місце, якщо тканина забарвилася в колір обробленого матеріалу застосування даного продукту заборонено.) Нанесіть засіб для виведення плям безпосередньо на забруднення або пляма, за допомогою розпилювача, витримуйте засіб поверхні до тих пір, поки пляма не почне втрачати інтенсивність кольору, видаліть залишки вологи серветкою або екстрактором (не тріть), потім зробіть хімічне чищення поверхні за допомогою засобу Formula 90 (Формула 90). У разі особливо застарілих плям повторіть процес кілька разів.
  • Під час хімічного чищення використовуйте засоби індивідуального захисту.
  • ОПИС: pH при використанні 3,5-4,5 Витрата 5 л. на 20 м. кв. Розведення Готовий до застосування Зовнішній вигляд Прозора рідина Запах Спец. Упаковка 5 л.
популярные товары
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваш телефон
Мені можна не дзвонити для підтвердження замовлення
Payment method