Накопичувальна система знижок при замовленні!
Накопичувальна система знижок при замовленні!
Будь ласка, заповніть анкету та ми Вам запропонуємо найкращий за якістю та оптимальний за ціною комплект для прибирання
Ми Вам передзвонимо та запропонуємо повний комплект з максимально якісними товарами за найкращою ціною!
Що необхідно прибрати:
Що необхідно
Можна вибрати декілька варіантів
Тип приміщення
Площа прибирання кв.м. (приблизно)
25
1000
Додаткові побажання
Професійна хімія
Професійна хімія - це концентрований і високоякісний продукт, тому дешевше побутових аналогів! Ви не переплачуєте за пляшку, наклейку, загусники та ароматизатори, що в більшості випадків становлять близько 80% вартості продукту.
Професійна хімія або професійні хімічні засоби – саме ця термінологія використовується навіть найпростішим обивателем, коли він стикається з проблемою очищення стійких забруднень.

Інтуїтивне розуміння того, що з чимось не здатна впоратися побутова хімія, підштовхує людину до пошуку професійних миючих засобів, за допомогою яких можна вирішити складне завдання.

Клінінгові компанії, професіонали в галузі збирання, переважно використовують спеціалізовану професійну хімію, що суттєво спрощує роботу з видалення будь-яких існуючих забруднень, на будь-якому виді поверхонь.

У всіх галузях промисловості, а найбільше в харчовій промисловості, використовуються виключно професійні хімічні засоби вузькоспрямованого діапазону дій. Практично завжди професійна хімія представлена ​​у вигляді концентратів і вже безпосередньо споживачем приймається рішення про дозування розведення для отримання робочого розчину.

Так, наприклад, для повсякденного прибирання потрібно в рази менше витрати миючих засобів, ніж для генерального очищення поверхонь, особливо з наявністю давніх та стійких забруднень.

Жодна побутова хімія, навіть найрозрекламованішого виробника, за своїми якостями не здатна зрівнятися з професійною, відповідно і в ціні проглядається суттєва різниця.

Спочатку може здатися, що професійна хімія набагато дорожча за побутову, але насправді, враховуючи, що це продукт більшою мірою для бізнесу, це концентрований і високоякісний продукт, можна з упевненістю заявити, що в кінцевому підсумку витрати будуть істотно дешевшими за побутові аналоги. Європейський споживач вже давно перейшов на використання професійної хімії та в побутовому сегменті, оскільки не готовий переплачувати за пляшку, наклейку, загусники та ароматизатори, що у більшості випадків становлять близько 80% вартості продукту.

Генеральне та повсякденне прибирання проводиться не тільки з використанням професійної хімії, але й значно спрощує виконання поставленого завдання використання професійного інвентарю для прибирання.

На нашому сайті представлений цій тематиці цілий розділ, в якому представлений професійний інвентар для прибирання, де абсолютно всіх видів клінінгових робіт.

Сама назва професійного обладнання говорить за себе. Для переміщення професійної хімії, інвентарю, аксесуарів, а також витратного матеріалу, необхідна мобільність, що значно скорочує час та пересування з однієї зони в іншу, а також економить сили, які доцільно використовувати для вирішення поставлених завдань на прибиранні.

Прибиральні візки, професійний інвентар для прибирання, аксесуари та професійна хімія - це основа якісного результату в мінімальні терміни!