Накопичувальна система знижок при замовленні!
Накопичувальна система знижок при замовленні!
Будь ласка, заповніть анкету та ми Вам запропонуємо найкращий за якістю та оптимальний за ціною комплект для прибирання
Ми Вам передзвонимо та запропонуємо повний комплект з максимально якісними товарами за найкращою ціною!
Що необхідно прибрати:
Що необхідно
Можна вибрати декілька варіантів
Тип приміщення
Площа прибирання кв.м. (приблизно)
25
1000
Додаткові побажання
Хімія для хімчистки
Професійні засоби для чищення Chemspec
Понад 50 років
виробництва професійних засобів для хімчистки килимів, оббивки меблів, салонів транспортних засобів та інших виробів
1
Килимові покриття або ковролін
Повернення початкового виду, незважаючи на бруд, що накопичився на поверхні покриття.
2
Професійні засоби для вирішення будь-яких завдань
для чищення меблів та килимів, засоби для виведення плям, ополіскувачі, підсилювачі дії миючих засобів, засоби для чищення шкіри, продукти для дезінфекції текстильних поверхонь.
3
Ряд спеціальних продуктів для захисту:
килимових покриттів від проникнення в них рідких забруднень, таких як чай, кава, вино
4
Увага фахівцями компанії Chemspec:
приділено проблемі усунення запахів з килимових покриттів, оббивки м'яких меблів, для вирішення цієї проблеми розроблено цілу низку високоефективних засобів.
5
Наші фахівці завжди допоможуть
Вам з вибором миючого засобу для вирішення конкретного завдання при прибиранні приміщення.
6
Окрема увага у структурі професійних хімічних засобів приділяється хімії для хімічного очищення.
У повсякденному житті кожною людиною використовується безліч текстильних виробів, виробів зі шкіри та просто покриттів, що вимагають вкрай педантичного та дбайливого відношення.
Важко передати ступінь розпачу людини, коли звична і улюблена річ виявляється забрудненою забрудненням, що важко виводиться, чи це розлите вино на килимове покриття або жувальна гумка, яку недбало впустили і затоптали в поверхню.
Не просте завдання очищення м'яких поверхонь від складних забруднень
Виведення жирних масляних забруднень з м'якої поверхні, або очищення шкіри від фарби або забруднення, при якому неможливо його взагалі чим завгодно вивести, їдкі та стійкі запахи від домашніх тварин, у разі пожеж або при догляді за хворою людиною, все це вносить певний дискомфорт у звичне життя і вирішити проблему може лише професійні хімічні засоби.
Найчастіше, спеціалізовані компанії займаються очищенням подібних поверхонь і у своїй професійній діяльності використовують професійні хімічні засоби, такі як засоби для виведення плям, спеціалізовані пральні порошки, преспреї, ополіскувачі.
Потрібно враховувати, що зовсім не просте завдання очищення м'яких поверхонь від складних забруднень, тому що в облік потрібно брати як ступінь забруднення, склад поверхні, особливість продукту, яким було нанесено це забруднення, так і досвід майстра, який береться відновити поверхню.
Використання будь-яких побутових хімічних засобів може призвести до втрати якості поверхні, її пошкодження, зміни кольору та інших реакцій, які вже неможливо відновити. Виходячи з цього, компанії, які надають такі послуги, користуються виключно перевіреними професійними хімічними засобами.
У нашому каталозі представлені продукти світового лідера в описаній сфері і кожен продукт є шедевром в галузі інноваційних рішень для хімічного очищення м'яких поверхонь.